Sveiki! Mano vardas Laura, man 36 metai. Nusprendžiau atskleisti jums savo istoriją. Istoriją, kaip aš gydžiausi žvynelinę. Ši tema yra gana jautri, ypač moterims. Nelengva apie tai kalbėti... Žvynelinė yra sudėtinga patologinė kondicija, turinti estetinį poveikį gyvenimui. Gyvenimas gali tapti tikra kančia kai turi bjaurius ir matomus randus ant savo kūno. Be niežulio, tinimo ir lupimosi reikia dar ir susitaikyti su apkalbomis tau už nugaros. Daugelis žmonių galvoja, kad žvynelinė yra užkrečiama. Todėl jei sergi šia liga esi tarsi izoliuotas nuo visuomenės ir negali gyventi normalaus gyvenimo... Man esant tokio amžiaus nėra lengva įsižeisti dėl kitų nuomonės, bet netgi man tai tapo sunku...

Ši istorija prasidėjo maždaug prieš penkis metus. Vieną dieną maudžiausi ir pajutaunelygumus ant odos aplink alkūnes. Šias vietas pirmiausia ir paveikė uždegimas. Atrodė panašu į rožines plokšteles, jos buvo kietos su kasymo žymėmis. Aplink tą vietą tepiau kosmetinį kremą. Maniau kad mano oda tiesiog išsausėjusi dėl netinkamos priežiūros. Bet aš visuomet savimi rūpinausi ir atidžiai rinkausi kokią kosmetiką ir produktus naudoti. Niekada neturėjau jokių alergijų.

Po trijų savaičių nelygios dėmės ėmė plisti ir tada pradėjau nerimauti. Iš karto nuėjau pas dermatologą. Po išsamaus tyrimo ir analizės man diagnozavo žvynelinę. Buvau šokiruota! Gydytojas paskyrė paprastą gydymą. Hormoniniai vaistai (tepalai ir losjonai) ir homeopatinė programa (vonia su jūros druska ir žolelėmis). Gydymas davė tik laikinus rezultatus. Dėmės pakeitė spalvą, kiti simptomai (niežulys ir uždegiminė reakcija) dingo. Bet kai intensyvi terapija baigėsi visos problemos prasidėjo iš naujo. Atrodė, kad po hormonų terapijos dėmės pradėjo dar greičiau atsirasti. Visa tai tęsėsi 2,5 metų. Galiausiai žvynelinė išplito ant abiejų rankų. Buvau apstulbusi, kai pamačiau, kad liga išplito ir ant kojų bei sėdmenų! Tada vos neišprotėjau. Su mano panika augo blogėjo ir situacija. Kai pamačiau kitų nuo žvynelinės kenčiančių žmonių komentarus, mane apėmė dar didesnis stresas. Kai kurie žmonės negalėjo išsigydyti 15-20 metų. Kiti gyveno su šia problema visą savo gyvenimą...

Karštligiškai pirkau visus produktus nuo žvynelinės iš vaistinių... Išbandžiau ir alternatyvius gydymo metodus, pavyzdžiui, pirtis ir specialų molį. Kartą netgi bandžiau išvaryti ligą su senovišku užkeikimu. Aišku, rezultato nebuvo jokio. Ši problema vis labiau veikė mano gyvenimą ir darbą. Gėdijausi savęs ir savo išvaizdos, todėl buvau irzli, agresyvi ir perdėtai jautri. Tunelyje nebuvo šviesos...

Sužinojau apie Psorilax iš draugės. Ji linkusi naudoti natūralias priemones be "sunkių medžiagų", tokių kaip hormonai. Išbandžiusi tokius vaistus aš ilgai nedvejojau. Nusipirkau Psorilax iš karto iš gamintojo puslapio ir pradėjau gydymo kursą. Neturėjau ko prarasti, išskyrus savo laiką ir energiją... Atvirai pasakius, po tiek metų nepavykusių bandymu nebesitikėjau gero rezultato. Man giliai įsirėžė į atmintį gydytojo žodžiai, kad jeigu nepadeda hormonai, natūralūs produktai to tikrai nepadarys.

Po 10 dienų gydymo su Psorilax greitai pastebėjau, kad man beveik praėjo niežulys ir deginimas. Kartais net pamiršdavau, kad sergu žvyneline. Mano odos išvaizda taip pat pasikeitė. Dėmės ėmė nykti, išnyko uždegiminė reakcija. Šiurkštumas dingo ir mano oda vėl tapo švelni! Negalėjau patikėti! Tepiau Psorilax ant naujai atsiradusių randų ir jie nustojo augti, o po to visai išnyko! Gydymo su Psorilax sėkmė man padarė didelį įspūdį ir su nekantrumu laukiau užbaigti kursą. Po mėnesio problemos neliko nei ženklo! Mano oda buvo tokios pat būklės kaip prieš ligą. Nebeliko randų, šerpetojimo ir kitų žvynelinės ženklų. Nieko!

Po maždaug trijų mėnesių visiškai pasveikau. Naujų randų neatsirado, o senieji tapo mažytėmis beveik nematomomis dėmelėmis. Vėliau jos dar labiau sumažėjo ir galiausiai išnyko. Dabar naudoju Psorilax profilaktiškai kas du mėnesius. Galbūt to net nebereikia daryti. Bet kokiu atveju, Psorilax neturi pašalinio poveikio, taigi, gali būti naudojamas netgi pabaigus gydymą. Žodžiais negaliu nupasakoti, kokia esu laiminga! Iš tikrųjų noriu, kad mano patirtis padėtų visiems, kam reikia specialaus gydymo, kad galėtų pradėti naują ir sveiką gyvenimą be žvynelinės!

Pasidalinsiu su jumis informacija apie produkto sudėtį. Psorilax sudėtyje yra 5 ingredientai.

  • Kanola sėklų aliejus - Švelnina odą ir skatina kraujo cirkuliaciją.
  • Afrikinio sviestmedžio aliejus - Atkuria ląstelines membranas ir gydo paraudimą.
  • Migdolų aliejus - Gerina odos liaukų funkcijas ir atkuria epidermį.
  • Rimbinės karpažolės vaškas -Turi apsauginių savybių ir valo keratinizuotus odos sluoksnius.
  • Dihidroavenantramidas D - Inovatyvus biologiškai aktyvių avižų komponentų ekstraktas, mažinantis uždegimą ir niežėjimą.

Šie komponentai valo odą ir neleidžią į kraują patekti infekcijai. Jie reguliuoja medžiagų apykaitos procesus gilesniuose odos sluoksniuose, gerina mikrocirkuliaciją ir lėtina nenormalius odos ląstelių atsiskyrimo procesus.

Svarbu suprasti, kad autentiškoje Psorilax formulėje yra tik natūralūs produktai. Psorilax galima užsisakyti iš gamintojo puslapio! Kitu atveju rizikuojate nusipirkti klastotę, kuri gali tik paskatinti ligos plitimą.

Speciali Psorilax sudėtis leidžia jį naudoti bet kurioje ligos stadijoje. Galima derinti gydymą su tradiciniais metodais. Beje, mano gydytoją taip pat nustebino Psorilaxrezultatas. Dabar jis jį naudoja kaip pirminę pagalbinę žvynelinės gydymo priemonę.

Laimei, mano patirtis gali padėti jums vėl tapti sveikais. Su malonumu atsakysiu į visus jūsų klausimus!

Komentarai Eglė,

10.05.2018

Ačiū už informaciją! Išbandysim!

Beatričė,

10.05.2018

Man žvynelinė atsirado prieš 9 metus...Išbandžiau tiek daug priemonių!!! Kodėl gydytojas neišrašė šio produkto? Čia naujas?

Laura,

11.05.2018

Šitas produktas Psorilax yra gan nauja priemonė. Gal tavo gydytojas dar nesusidūrė su juo.

Tamara,

12.05.2018

Taip, labai svarbu naudoti originalų Psorilax! Deja vieną kartą nusipirkau klastotę ir mano būklė dar labiau pablogėjo! Šito produkto nenusipirksi vaistinėje...

Laura,

12.05.2018

Sėkmingam gydymui yra labai svarbu nusipirkti originalų produktą. Psorilax retai kada rasite vaistinėse. Jis negaminamas dideliais kiekiais. Todėl geriausia yra užsisakyti iš puslapio. Toks būdas greitesnis ir patikimesnis!

Mindaugas,

12.05.2018

Laura, žiūriu skeptiškai į šį produktą. Tikrai netikiu, kad aliejai ir antiseptiniai ingredientai gali padėti išgydyti žvynelinę! Jūs arba sirgote lengva ligos forma arba visai neturėjote žvynelinės!

Laura,

13.05.2018

Mindaugai, diagnozę nustatė gerbiamas ir patikimas gydytojas. Sutinku su tuo, kad mano situacija nebuvo apleista. Ėjau pas gydytoją iš karto pamačiusi pirmus simptomus. Kita vertus žinau daug situacijų, kai Psorilax padėjo žmonėms, kenčiantiems nuo žvynelinės 10 ir netgi daugiau metų.

Monika,

13.05.2018

Aš taip pat sergu ankstyva šios ligos stadija. Tikrai išbandysiu! Nenoriu apleisti savo situacijos.

Andrius,

14.05.2018

Sutinku su Laura! Psorilax padeda visiems, nepriklausoma nuo ligos stadijos. Aš jau pasimokiau. 7 metus naudojau bevertes priemones. Kai pradėjau naudoti Psorilax, pajutau pagerėjimą jau po mėnesio! Siūlau visiems išbandyti!

Rima,

15.05.2018

Galiu pasakyti, kad Psorilax išgydė mano vyro žvynelinę per 2-3 mėnesius. Jo stadija buvo tikrai ne pradinė. Jis negalėjo vartoti hormonų ir yra alergiškas tepalams. Psorilax jam tobulai tiko!

Ugnė,

16.05.2018

Ačiū, kad pasidalinai savo istorija! Aš irgi dėl to išgyvenau depresiją...Mano liga progresuoja ir jokie įprasti gydymo metodai nepadeda.

Laura,

16.05.2018

Ugne, nepasiduok! Viskas bus gerai! Tikrai tikiu, kad ši priemonė tau padės!

Žygis,

16.05.2018

Ar galima naudoti Psorilax jeigu esu alergiškas migdolams?

Laura,

17.05.2018

Geriau pasitarti su gydytoju šiuo klausimu! Nepamenu, kad Psorilax būtų kam nors sukėlęs alerginę reakciją.Tarp naudojančių Psorilax žmonių yra ir daugelis alergiškų.

Kristina,

18.05.2018

Kaip šitie aliejai išgydo ligos priežastį? Tos dėmės ant odos yra tik jos rezultatas...

Laura,

18.05.2018

Aliejai jūsų negydo. Jie padeda kūnui kovoti su problema. Jie skatina odos medžiagų apykaitos procesus, suteikia vitaminų ir mineralų, skatina mikrocirkuliaciją ir pan. Bendrai kalbant, jie suteikia geresnes sveikatos sąlygas.

Donatas,

19.05.2018

Donatas

Sigita,

19.05.2018

Reikia sutikti, kad Psorilax ir man padėjo, bet ne taip greitai kaip jums. Aišku, aš žvyneline sirgau daug ilgiau, maždaug 10 metų.

John,

20.05.2018

Mano gydymo kursas su Psorilax tęsėsi 6 mėnesius. Tikrai nesigailiu! Tai vienintelis produktas, kuris palengvino mano gyvenimą. Jokie kiti metodai neturėjo tokio poveikio netgi po metų.

Augustė,

20.05.2018

Jūsų istorija man labai padėjo. Pradėsiu gydymą ir pagaliau atgausiu savo sveikatą!

Sandra,

21.05.2018

Kodėl naudojate Psorilax netgi tada kai išsigydėte? Ar tai būtina? Galbūt tai sukelia priklausomybę?

Laura,

21.05.2018

Žinoma, tai nėra būtina! Nuo jo netapsite priklausoma. Mano atveju buvo pažeista labai daug vietų. Dėl to ant odos buvo likusios žymės. Sakyčiau esu pernelyg smulkmeniška, bet gydytojas sako, kad nėra dėl ko nerimauti.

Laima,

21.05.2018

Ačiū už jūsų istoriją!!! Pradėjau tikėti, kad galiu išgydyti žvynelinę. Parašysiu kai išbandysiuPsorilax!

Eligijus,

22.05.2018

Išbandžiau Psorilax pernai. Man labai padėjo. Rekomenduoju visiems.

Lukas,

22.05.2018

Mano mama naudojo šią priemonę jau mėnesį. Dabar ji labai laiminga! Naujų randų neatsirado, o senieji galiausiai išnyko. Tikiuosi, kad ji visiems laikams užmirš žvynelinę.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly