Každý si vyberá vlastnú cestu a vlastnú motiváciu k perfektnému telu. Chcem vám povedať o tej mojej. Možno budú mať ostatmí šancu pozrieť sa na seba a vyhnúť sa bolesti, ktorú som si musela vytrpieť.

Pred pár rokmi by ma ani nenapadlo chudnúť. Nemala som žiadne problémy s váhou, preto som sa nad tým nezamýšľala. 78kg som nepovažovala za problém. Mala som celulitídu, ale nebolo to také zlé. A mala som priateľa.
Boli sme spolu už asi 6 mesiacov: keď sme sa šli von najesť a mali sme dezert, vždy mi dal čokoládu. Práve vtedy som pribrala tých extra 10 kg. Stávalo sa to postupne, preto som si to ani nevšimla. Ale on áno. Často niekde večer chodil, a keď bol doma, sedel pred počítačom. Nechápala som čo sa stalo, prečo je taký.

Na všetky moje otázky odpovedal mlčaním. Ale potom ma nechal a len mi napísal jednu správu:

Bola som na neho tak naštvaná, tak strašne to bolelo! Celú noc som preplakala. Ráno mi kamoška poradila, že najlepší spôsob ako prestanem mať depresie je začať nový vzťah. Tak som stretla Maxa.

Poslúchla som radu kamarátky a zoznámila som sa cez internet. Tiež hľadal seriózny vzťah, preto povedal, že by sme nemali strácať čas a mali by sme randiť hneď od začiatku. Na fotkách vyzeral príťažlivo a športovo, takže som nenamietala.

Dohodli sme sa, že sa stretneme na zastávke autobusu, blízko miesta kde som bývala, ale bolo to najrýchlejšie rande na svete. Keď som prišla na zastávku, čakal na mňa s tuctom krásnych ruží. Hneď som ho spoznala, lebo som si dobre prezrela jeho fotky na sociálnych sietiach. Tiež ma uvidel a začal kráčať ku mne. Usmieval sa, tiež ma spoznal. Ale čím bližšie bol, tým nešťastnejšie vyzeral. Keď ku mne konečne dorazil, obišiel ma so zamračeným výrazom a odišiel. Zastavila som sa, obzrela sa a videla som, ako kráča preč. Ani sa neobzrel. Stála som tam s otázkou na perách.

Odpoveď som našla v správe ktorú mi potom poslal:

MAX

29.05.2016

Neznášam, keď krásne dievča kráča, prsia jej nadskočia s každým krokom (čo poteší oko), ale potom pohľad skĺzne nižšie, na jej brucho...a je to strašné! Je tam veľké tučné brušisko, čo vyzerá že chce vyskočiť a utiecť. Je to nechutné. Tak ma to odradilo, že nechcem mať s tebou nič spoločné, žiaden vzťah.

Rozzúrila som sa. O akom tuku rozprával? Bola som taká obézna? Mala som pár kíl naviac. Ale skutočne som vyzerala ako slon?

Už som na internete nikoho nehľadala, lebo som nechcela zažiť viac poníženia. Celý víkend som preplakala, a zajedala som smútok sladkosťami a zmrzlinou. Postava mi bola ukradnutá. Aj tak to už nemohlo byť horšie.

Ale život ide ďalej. Musela som niečo podniknúť. Ak ma spoločnosť neakceptovala takú aká som, musela som sa zmeniť. Tá istá kamarátka, čo som ju spomínala, ma vzala do fitka. Každý vie, že behanie vám pomôže schudnúť. Neznášam behanie, ale prinútila som sa ísť. Behala som hodinu, tri dni za sebou. Nohy ma boleli tak, že som mala problém stáť. A výsledok? Schudla som asi pol kila za tri dni! Ale cez víken som zjedla toľko, že som pribral viac ako som schudla. Bola som vyčerpaná a nemala som motiváciu trénovať. Cítila som sa strašne unavená, takže som začala hľadať rady na internete. Myslím, že som prečítala všetky blogy a fóra čo sa dali.

Ukázalo sa, že najrýchlejšie chudnutie sa dá dosiahnuť so špeciálnym produktom vyvinutým Medzinárodnou asociáciou nutričných poradcov. Je absolútne bezpečný pre zdravie, a dokonca pomáha telu zbavovať sa toxínov a cholesterolu. Volá sa Eco Slim a sú to kvapky vyrobené z prírodných zložiek. Nemusíte sa zničiť vo fitku a nemusíte hladovať. Stačí si dať kvapky ráno na lačný žalúdok. Tuk sa topí rovno pred očami! Tento produkt má už tisíce pozitívnych hodnotení, a ja som sa rozhodla, že je čas povedať zbohom celulitíde, faldám a bruchu.

Schudla som 9 kíl za týždeň, a moje brucho a stehná boli očividne štíhlejšie. V každom prípade, brala som kvapky aj ďalší mesiac, a zbavila som sa všetkého extra tuku v mojom tele, a aj celulitídy. Prekvapilo ma, že sa mi zmenšili prsia, ale zato boli pevnejšie. Mala som lepšie tvarovaný zadok a oveľa pevnejší. Za mesiac som schudla 19kg bez hladovania alebo vyčerpávajúceho cvičenia. Musela som si kúpiť nové oblečenie, ale stálo to zato!

Začal som si užívať chodenie na pláž. Kúpila som si veľa bikín, a nikdy som nepremeškala príležitiosť stráviť chvíľu pri vode. Stretla som tam niekoho špeciálneho, a teraz sme spolu. Myslel si, že žartujem keď som mu povedala, že expriateľ ma nechal, a že ďalší sa mi vysmieval. Zbožňujem, keď ma nosí v náručí. Hovorí, že som ľahká ako pierko.

Stále beriem Eco Slim z času na čas,a by som si udržala postavu, hlavne po veľkých jedlách a večierkoch.

Príspevky:

Agnesa

Eco Slim mi pomohol schudnúť, keď mi priateľ povedal, že ho moje extra kilá odpudzujú. Len po dvojmesačnej kúre s Eco Slim , som schudla 31 kíl. A neovísa mi koža, práve naopak, je pevnejšia.

Mária

Chcela by som aby všetko jedlo bolo ako Eco Slim - len jete a pijete a popritom chudnete ☺

Sára

Keď som vážila 86 kg, hovorila som si, že mám ťažké kosti. Baby, "ťažké kosti" neexistujú, je len tuk, už si neklamem. Po prečítaní vášho článku som sa tiež rozhodla objednať si Eco Slim , a po 2 mesiacoch bolo na váhe 57kg. Viete si to predstaviť? - 29 kíl za dva mesiace!

Lýdia

Je čas povedať zbohom extra kilám! Už som si objednala Eco Slim . Dúfam, že čoskoro sa s vami budem môcť podeliť o výsledky.

Anna

Tiež som usela schudnúť! Už mám dosť skrývania sa vo voľných šatách, korzetoch a plážových šatkách. Medzi týmito fotkami je len mesačný rozdiel! Cítim sa super, sebavedomo a sexi. A najlepšie na tom je, že mi netreba vysiľujúce diéty alebo cvičenie. Zbožňujem Eco Slim !

Karina

Nikdy by som nesnívala o tom, že sa dá jesť sladkosti a pritom chudnúť! Mama a ja sme sa rozhodli vyskúšať Eco Slim . Za 10 dní mama schudla 12 kíl a ja som schudla 10kg. Mama sa nechcela vyfotiť, ale ja sa pochválim☺A všetko to bolo možné bez cvičenia alebo diéty.

Janka

Eco Slim mi umožnil zúčastniť sa bikini fitness súťaže po pôrode. Len za týždeň som schudla extra 7 kíl, a mohli ste vydieť pekne vytvarované svaly len vďaka tomu, že som brala kvapky Eco Slim každé ráno a každý večer. Teraz, keď idem so synom na pláž, cítim sa ako na móle, toľko ľudí na mňa pozerá ☺

 

Júlia

Neznášam diéty! Konečne sa dá schudnúť aj bez držania diét!

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly