Spec. Mykolas Petronius
Nacionalinio parazitinių ligų laboratorijoje specialistas gyd. Petronius yra paskelbęs daugiau nei 60 mokslinių darbų apie molekulinę parazitologiją.
21 metai patirties.

Nacionalinis parazitinių ligų laboratorija rado naują halitozės (blogo burnos kvapo) priežastį - parazitai. Naujas tyrimas parodė, kad parazitų atliekos yra nuodingos ir sudaro puikią terpę bakterijų veisimuisi skrandyje. Todėl parazitų turintys žmonės pasižymi blogu burnos kvapu.

Šią medicininę problemą aptarsime su specialistu Mykolu Petroniumi, Nacionalinio parazitinių ligų laboratorijoje vadovu.

Spec. Petroni, dėkoju, kad sutikote pasikalbėti. Pradėsiu nuo pagrindinės temos. Ar tiesa, kad Lietuvos gyventojai turi parazitų?

Taip. Turime tiek pat parazitų, kiek ir kiti žemės gyventojai. Dėl blogos ekologinės situacijos, valdžios neveiksmingumo ir žmonių abejingumo.

Kokie tyrimo rezultatai turint omenyje ryšį tarp parazitų ir blogo burnos kvapo?

Net prieš keletą metų medicinos bendruomenė manė, kad blogą kvapas kyla iš burnos ertmės. Tačiau naujausi tyrimai parodė, kad skrandžio ir kepenų problemos (kurios pasireiškia, kai jumyse apsigyvena parazitai) taip pat sukelia blogą burnos kvapą. Mokslininkai teigia, kad šis, regis, "normalus" simptomas negali būti ignoruojamas. Parazitai sukelia įvairias ligas žmogaus kūne.

Aš asmeniškai pasitikiu laboratorijoje tyrimo rezultatais. Dažnai pasitaikantis "blogas burnos kvapas" gali tapti rimta liga. Maždaug 79 proc. mirčių siejamos su parazitais. Ir tai ne vien mirtys dėl ligų.

Dažnai kalbėdami apie parazitus mes galvojame apie paprastas kirmėles. Ar jie tikrai gali sukelti blogą burnos kvapą ar net mirtį?

Tiesą sakant, klaidinga manyti, kad parazitai yra vien kirmėlės. Skirtinguose žmonių organuose gyvena įvairių rūšių parazitai. Ir jie pasižymi skirtingu poveikiu. Beje, kirmėlės, o tiksliau kalbant helmintai, yra labai pavojingos. Jos gali iš esmės sunaikinti žarnas, sukelti jų irimą ir netgi mirtį. Kirmėles aptikti ir sunaikinti nėra lengva.

Kartu su jomis jūsų kepenyse, smegenyse, plaučiuose, kraujyje ir skrandyje gali gyventi tūkstančiai parazitų. Ir beveik visi jie yra mirtini. Kai kurie iš karto agresyviai naikina kūną. O kiti lieka nepastebėti, kol tampa tokie dideli, kad kūnas nebegali su jais kovoti ir žmogus miršta.

Tačiau galiu patvirtinti, kad parazitų turime mes visi. Daugumą jų tiesiog labai sunku aptikti. Kai parazitinės infekcijos rezultatai tampa pastebimi, specialistai stengiasi juos pašalinti. Netgi atliekant skrodimą reikalingi specialūs tyrimai parazitams nustatyti. Na bent jau daugumą jų.

Jūsų kepenyse, smegenyse, plaučiuose, kraujyje ir skrandyje gali gyventi tūkstančiai parazitų. Ir beveik visi jie yra mirtini.

Ar galite pateikti infestacijos pavyzdžių?

Galiu pateikti labai daug pavyzdžių. Tačiau noriu atkreipti dėmesį į atvejus, kurie pademonstruoja parazitų pavojingumą.

Paaiškėjo, kad kirmėlės gali sukelti vėžį. Be to, liga iš pradžių suserga pačios kirmelės. Tačiau piktybinės ląstelės patenka į visą organizmą ir užkrečia žmogų. Tai atsitinka kai kirmėlės lerva iš žarnyno patenka į limfmazgius. Rezultate jie tampa vėžiniais augliais, greitai nuodijančiais žmones. Mirtis ištinka per keletą mėnesių. Tokio auglio sukelta mirtis užfiksuota praeitą savaitę.

Nuotraukoje: piktybinio auglio ląstelės, susidariusios iš parazitinių kirmėlių.

Dar viena infestacijos forma pasireiškia smegenyse. Tai sukelia neurozę, nuovargį, irzlumą ir nuotaikos svyravimus. Pažengusiose stadijose, kai smegenys prisikaupia parazitų, išsivysto sunkesnės ligos, sukeliančios mirtį.

Mes turime skrodimų fotografijų archyvą. Iš nuotraukų matosi, kokiuose organuose randami parazitai. Pateikiu keletą tokių nuotrauką, tačiau turiu įspėti - jos siaubingos.

Kirmėlės žmogaus tulžies pūslėje:

– Paslėpti nuotrauką

Parazitai žmogaus smegenyse, sukėlę vėžį:

– Paslėpti nuotrauką

Kirmėlės širdyje, sukėlusios širdies sustojimą:

– Paslėpti nuotrauką

Trečiasis infestacijos pavyzdys yra žmogaus širdyje. Ši liga yra itin reta. Tačiau širdies kirmėlės egzistuoja 23% žmonių, o tai reiškia kas ketvirtą žemės gyventoją. Ankstyvoje stadijoje jos yra nematomos ir neturi poveikio žmogaus kūnui. Tačiau bėgant laikui jos tampa vis labiau pastebimos ir sukelia daugelį širdies ligų ir sustojus širdžiai parazitai yra atsakingi beveik 100% atvejų.

Ar yra daugiau pavojingų infestacijos padarinių?

Tarp vyrų parazitai sukelia prostatą, impotenciją, adenomą, cistitą, inkstų ir pūslės akmenis.
Tarp moterų parazitai sukelia gimdos uždegimą, fibroidus, fibrocistinę krūtinės ligą, ankštinių liaukų, šlapimo pūslės ir inkstų uždegimą. Žinoma, su šiomis problemomis atsiranda odos senėjimas, raukšlės, paburkę paakiai, karpos ir papilomos ant veido ir kūno.

Kaip apsisaugoti nuo parazitų? Ar yra tyrimų ar vaistų?

Deja, nėra šimtaprocentinių metodų, skirtų parazitų žmogaus viduje diagnozei. Taip yra dėl to, kad egzistuoja daug parazitų rūšių (žinoma daugiau nei 2000 rūšių) ir sunku jas nustatyti. Pilnas parazitų tyrimas Lietuvoje vykdomas mažai kur ir kainuoja labai brangiai.

Parazitinės infekcijos simptomai:

 • Blogas burnos kvapas;
 • Alergijos (niežulys, vandeningos akys, sloga);
 • Odos nutrynimai ir paraudimai;
 • Dažnas peršalimas, skaudanti gerklė, nosies užsikimšimas;
 • Nuolatinis nuovargis (pavargstate nesvarbu, ką darote);
 • Dažnas galvos skausmas;
 • Vidurių užkietėjimas arba viduriavimas;
 • Sąnarių ir raumenų skausmas;
 • Nervingumas, nemiga ir apetito sutrikimai;
 • Tamsūs ratilai ir maišeliai aplink akis.

Jeigu pastebėjote bent vieną iš šių simptomų, yra 99% tikimybės, kad jūsų kūne yra parazitų. Ir jų reikia atsikratyti kaip įmanoma greičiau!

Kalbant apie vaistus, susiduriame su sunkumais. Šiandien yra žinomas, tik vienas vaistas, padedantis atsikratyti parazitų.

Šis anti-parazitinis papildas vadinasi Detoxic. Jį išrado Parazitologijos laboratorijoje kolegos bendradarbiaudami su tarptautine mokslininkų komanda. Buvo ištirti beveik dvidešimt keturi anti-parazitiniai vaistai. Tačiau tyrimo metu paaiškėjo, kad veiksmingas tik Detoxic. Tai maisto papildai kapsulėse.

Detoxic sudėtyje yra paprastosios krajažolės (Achilleae millefolii), širdažolės (Centauri erythraea) ir gvazdikėlių. Vystant ir tikrinant šiuos papildus jis pasitvirtino esantis nepaprastai efektyvus. Žmonės visame pasaulyje pasiryžę mokėti kiek reikės už Detoxic.

Išbandžiusieji šį papildai pateikė daug teigiamų atsiliepimų.

Kodėl Detoxic yra toks ypatingas? Koks skirtumas tarp šio vaisto ir kitų anti-parazitinių produktų?

Kaip ir minėjau, šiandien ši priemonė yra vienintelis veiksmingas būdas atsikratyti parazitų. Todėl jo nori tarptautiniai vaistinių tinklai ir vaistų kompanijos. Lyginant su kitais anti-parazitiniais papildais, jie kovoja su visų rūšių parazitais kūne, kurie gali užkrėsti žmogaus kūną. Žinant diagnozavimo problematiką, jie padeda veiksmingai išvalyti visą organizmą. Anksčiau minėjau, kad beveik neįmanoma nustatyti, kokios rūšies parazitai gyvena kūne. Detoxic naikina ir šalina parazitus bet kurioje kūno dalyje - nuo smegenų ir širdies iki kepenų ir žarnyno. Jokie kiti papildai to negali.

Be to, tai nėra cheminis papildas, o visiškai natūralus produktas, kuris pašalina alergines reakcijas, žarnyno floros disbalansą ir kitas problemas, kylančias bandant gydyti ligą paprastomis tabletėmis ir verčiant kūną apdirbti daug cheminių medžiagų.

Tai oficialus laboratorinių tyrimų, atliktų su Detoxic rezultatas Parazitinių ligų laboratorijoje.

1. Detoxic efektyvumas nustatytas remiantis standartine technika (pasveikimų skaičius tarp pacientų iš 100 žmonių grupės, gydomos su šiuo vaistu):

 • Helmintų ir kiaušinėlių pašalinimas: 100%
 • Kasos funkcijų ir būklės normalizavimas: 80%
 • Alerginio dermatito pašalinimas: 90%
 • Gastrito, opų ir viduriavimo išgydymas: 90%
 • Anemijos pašalinimas: 100%
 • Blogo burnos kvapo pašalinimas: 100%

2. Jokio neigiamo poveikio, įskaitant alergines reakcijas.

3. Detoxic yra pripažintas kaip veiksmingiausias papildas kovojant su parazitais žmogaus organizme.

Manau mūsų skaitytojai norėtų sužinoti, kur galima įsigyti Detoxic?

— Užsisakyti galite iš oficialaus gamintojo puslapio. Deja, vaistinės užsideda didelį antkainį ir nori pardavinėti už didesnę kainą. Šį papildą sukūrę mokslininkai nepritaria tokiam požiūriui. Kaip specialistas noriu, kad žmonės galėtų sau leisti įsigyti šį produktą.

Tikiuosi per laiką susitarsime, kad Detoxic būtų pardavinėjamas visose vaistinėse. Tačiau dabar jį galima užsisakyti tik internetu. Viskas patogu ir lengva - produktą galima pristatyti paštu arba per kurjerį, galima atsiskaityti atsiimant. Norint įsigyti produktą, daugiau nieko nereikia.

Prieš baigiant interviu, galbūt norite ką nors pasakyti mūsų skaitytojams?

Tenoriu palinkėti rūpintis savo sveikata. Jūs galite to neįtarti, bet yra 80% tikimybės, kad jūsų organizme gyvena parazitai. Jie gali būti visur - kraujyje, žarnyne, plaučiuose, širdyje ar smegenyse. Parazitai tiesiogine prasme graužia jus iš vidaus nuodydami jūsų kūną. Taip išsivysto daug sveikatos problemų, kurios gali sumažinti gyvenimo trukmę 15-25 metais. Ką jau bekalbėti apie staigią mirtį, kuri dažnai siejama su parazitais žmogaus organizme.

Detoxic galima užsisakyti iš oficialaus puslapio.

194 komentarai

Angelė F.

Užsisakiau šį maisto papildą kapsulėse, nes nerimą kėlė blogas kvapas. Penktą dieną pajutau, kad kvapas pasidarė gaivesnis, susitvarkė skrandžio funkcijos. Kad liga neatsinaujintų naudoju kas tris mėnesius.

Prieš 12 minučių

Panelė Uoga

Užsisakiau Detoxic, o kurjeris pristatė jau kitą dieną. Pradėjau vartoti ir iš manęs ėmė šalintis tokios bjaurastys... Nemaniau, kad mano viduje visa tai galėjo gyventi. Negaliu net pagalvoti, kaip su tuo gyvenau.

Prieš 19 minučių

Kristina

Ačiū už straipsniuką, užsisakiau ir aš.

Prieš 21 minutę

Andrius

Pradėjęs naudoti Detoxic nesitikėjau tokio efekto. Nebeskauda pilvo (būdavo garsas lyg kažkas viduje), nebėra blogo kvapo. Būdamas 53 metų jaučiuosi kaip 30. Apie tokius papildus neišgirsi iš eilinio šeimos gydytojo.

Prieš 25 minutes

Aurelija

Vartojau Detoxic ir aš. Poveikis tiesiog superinis, jaučiuosi atjaunėjusi ir sveika. Imuninė sistema sustiprėjo per 8 mėnesius vartojimo. Nuo to laiko nesirgau! Galėjau tik svajoti apie tokį rezultatą. Labai rekomenduoju.

Prieš 27 minutes

Elenutė

Neseniai pažiūrėjau dokumentiką per BBC apie parazitus. Minėjo ir šitą vaistą, sakė, kad geriausia priemonė.

Prieš 30 minučių

Aleksas

Užsisakiau.

Prieš 34 minutes

Barbė Devindarbė

Anksčiau kentėjau siaubingus galvos skausmus. Keletą savaičių vartojau Detoxic ir skausmų nebeliko. Net nenoriu pagalvoti, kas ten gyveno...

Prieš 39 minutes

Samanta

Močiutė liepdavo gerti pelyną, kad nebūtų parazitų. Visi gerdavom tą pelyną, mano vaikai taip išsigydė nuo kirmėlyčių. Bet blogo kvapo nepavyko atsikratyti. Užsisakiau Detoxic ir nebeturiu tos problemos. Vietoj kartaus pelyno dabar geriu Detoxic. Poveikis tas pats, kaina nesikandžioja, vartoti paprasta.

Prieš 42 minutes

Irenutė

Įdomus interviu, ačiū! Atvėrė akis

prieš valandą

Jaunoji Mamytė

Kas jei čia apgavystė? Kodėl parduoda tik per internetą

prieš valandą

Eugenija

Sutinku su komentarais. Kai pradėjau naudoti šitą papildą, kažkokios bjaurybės pradėjo šalintis iš manęs. Supanikavau ir bėgau pas daktarą. Pažiūrėjo ir pasakė, kad čia kepenų parazitai. jeigu ne Detoxic, jie būtų mane nužudę per du ar tris metus.

prieš valandą

Marijus

Jauna Mamyte, ar skaitei straipsnį? Kas per apgavystė, jeigu sumoki atsiimdamas prekę? Užsisakiau, man atvežė kurjeris, viską patikrinai ir sumokėjau. Dabar viskas pardavinėjama internete, nuo rūbų, batų iki įrangos ir baldų.

prieš valandą

Angeliukas

Geras produktas. Abu su vyru išbandėm ir pastėbėjom, kad sveikata pagerėjo. Atjaunėjom ir turim daugiau energijos. Be šitų gyvių viduje viskas pasidarė geriau.

prieš valandą

Saulė M.

Perskaičiau komentarus ir apsisprendžiau :) Užsisakysiu

Prieš 2 valandas

Augustė Mil

Nepatikėsit, bet man irgi taip buvo - nieko nenorėjau daryti, visiškai nebuvo motyvacijos. Bet nusipirkau Detoxic. Labai geri papildai, visiems rekomenduoju.

Prieš 2 valandas

Darius

Ačiū už patarimą. Laikas išsivalyti organizmą kartą gyvenime. Niekad nebandžiau, bet turbūt gyvenimas taps geresnis be parazitų :-) man rodos tikrai jų yra pas mane.

Prieš 3 valandas

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly